Facebook

Producenci
Promocje
Drukarka EPSON WorkForce Pro WF-M5298DW
Drukarka EPSON WorkForce Pro WF-M5298DW
999,00 zł 799,00 zł 812,20 zł 649,59 zł
szt.

Oprogramowanie Kofax Express 3.2 Desktop z rocznym wsparciem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 499,00 zł 3499.00
Cena netto: 2 844,72 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: KOFAX_3_2

Opis

Oprogramowanie Kofax jest to licencja cyfrowa.

Realizacja licencji po opłaceniu zamówienia.

Przechwytywanie informacji

Kofax Express 3.2™ umożliwia kontrolowanie przepływu informacji w przedsiębiorstwach, poprzez przekształcanie stosów dokumentów do postaci elektronicznej, która może być w łatwy sposób gromadzona i przetwarzana. Ten potężny pakiet programowy ułatwia szybkie skanowanie, indeksowanie i eksportowanie dokumentów. Aplikacja Kofax Express 3.2 jest prosta w obsłudze dla początkujących użytkowników i elastyczna dla ekspertów oraz profesjonalistów. Kofax Express 3.2 automatyzuje proces indeksowania i tagowania dokumentów, skracając czas i złożoność archiwizowania informacji. Dane przechwycone przez Kofax Express 3.2 można przesyłać w ponad 100 różnych systemach, w tym Microsoft® SharePoint®, ECM, BPM, archiwa i systemy nagrań

Skalowalne i rozszerzanie

Kofax Express 3.2 umożliwia dodawanie zewnętrznych stacji roboczych do indeksowania, rozpoznawania i eksportu danych. Ta elastyczność zapewnia możliwość wdrożenia dodatkowej mocy obliczeniowej co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie przepustowości systemu.

Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika

Interfejs programu wzorowany jest na aplikacjach pakietu Microsoft® Office 2007, dzięki czemu obsługa programu jest bardzo intuicyjna. Udostępniane przez program narzędzia zebrane są w grupy w zależności od przeznaczenia, a każda z nich reprezentowana jest przyciskiem z ikoną i opisem funkcji. Pełne wykorzystanie funkcji programu możliwe jest już po krótkim zapoznaniu się z jego interfejsem.

Najwyższa jakość obrazu

Innowacyjna technologia SmoothView™ pozwala na dowolną konfigurację parametrów obrazu po zeskanowaniu. Dostępne opcje, takie jak: przeglądanie, zamiana, powiększanie, dzielenie, obracanie, porządkowanie lub usuwanie pozwalają przetwarzać dokumenty w sposób niedostępny dla ich tradycyjnej, papierowej postaci. Ponadto, dzięki wbudowanej technologii Kofax VRS Elite®, obrazy po zeskanowaniu będą wyglądały lepiej niż ich papierowe odpowiedniki.

Integracja z SharePoint i innymi systemami

Ścisła integracja z Microsoft SharePoint umożliwia aplikacji Kofax Express 3.2 indeksowanie, klasyfikowanie i dostarczanie dokumentów oraz danych w celu łatwego i szybkiego ich pobierania. Przechwycony dokument jest mało użyteczny, dopóki nie zapiszemy go w jednym z najpopularniejszych formatów. W Kofax Express 3.2 do dyspozycji mamy zarówno formaty jednostronicowe (JPEG, TIFF, PDF) jak i wielostronicowe (MultiTIFF, PDF). Możliwy jest również eksport plików do Microsoft SharePoint lub Kofax Capture. Zaawansowani użytkownicy mogą tworzyć własne opcje eksportu za pomocą dostępnych bibliotek API.

Rozpoznawanie danych i regionów

Kofax Express 3.2 automatycznie wyodrębnia dane z dokumentów przy użyciu OCR (ang. Optical Character Recognition) dla tekstu oraz ICR (ang. Intelligent Character Recognition) dla pisma ręcznego. Kody kreskowe są automatycznie wyodrębniane. Automatyzacja rozpoznawania danych przyspiesza indeksowanie dokumentów i zapewnia większą dokładność. Funkcja Zonal OCR przyspiesza proces indeksowania dokumentów. Aplikacja może automatycznie pobierać dane tekstowe z kolejnych dokumentów. Użytkownik jednym przyciskiem zapisuje obszar przeszukiwania, a Kofax Express 3.2 będzie automatycznie uzupełniał pola indeksów danymi przetworzonymi z zapisanego obszaru za pomocą technologii OCR. Funkcja ta obsługuje również język polski.

Rozpoznawanie kodów kreskowych

Udoskonalony silnik rozpoznawania kodów kreskowych może odczytywać jedno- lub dwuwymiarowe kody kreskowe nawet w sytuacji, gdy są one trudne do odczytania (np. częściowo przykryte nadrukiem, pieczątką, itp.). Skanowanie dokumentu w trybie kolorowym pozwala na przetwarzanie kodów kreskowych zeskanowanych przy niskich rozdzielczościach, rzędu 100 – 150 dpi. Kofax Express wykrywa kody umieszczone na dowolnej części kartki, bez względu na kąt ich obrotu. Połączenie funkcji rozpoznawania kodów kreskowych z funkcjami separacji i zaawansowanego nazewnictwa plików umożliwia automatyzację procesu indeksowania dokumentów.

Rozpoznawanie zaznaczonych fragmentów tekstu

Użytkownicy Kofax Express 3.2 mogą teraz łatwo indeksować dokumenty, zaznaczając tekst w dokumencie za pomocą myszy. Aplikacja automatycznie wypełnia pole indeksu informacjami podświetlonymi przez użytkownika co bezpośrednio wpływa na przyspieszenie indeksowania dokumentów.

Funkcja Watched Folder

Absolutną nowością jest możliwość przetwarzania dokumentów zeskanowanych w przeszłości. Użytkownik może wskazać folder, z którego aplikacja ma pobrać obrazy do obróbki. Akceptowane są formaty TIFF, BMP, JPEG oraz PDF. Funkcja ta pozwala na pobieranie obrazów z takich źródeł, jak: urządzenia wielofunkcyjne, systemy faks czy załączniki poczty elektronicznej (e-mail).

Funkcja Serchable PDF

Kofax Express 3.2 posiada funkcję tworzenia plików PDF, w których udostępniona jest możliwość wyszukiwania informacji. Wbudowana jest oczywiście obsługa języka polskiego.

Kompresja obrazów

Dzięki efektywnym mechanizmom kompresji, obrazy zawierają ostre krawędzie i czyste kolory przy jednoczesnym ograniczeniu wielkości pliku.

Praca w tle

Dzięki przeprojektowaniu architektury programu, jako priorytetowe zadanie traktowany jest proces skanowania. Natomiast obróbka zeskanowanych obrazów, taka jak: polepszanie jakości, kompresja, czy tworzenie plików z możliwością przeszukiwania, odbywają się w tle.

Funkcja Database Lookup

W przypadku ręcznego indeksowania, wartość wprowadzona w jednym polu powoduje przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu odpowiadającego rekordu i automatyczne uzupełnienie pola indeksu danymi z tego rekordu. Rozszerza to możliwości oprogramowania oraz usprawnia i przyspiesza proces indeksowania.

Funkcja Point-and-Click

Kiedy zostanie zeskanowana kartka z zagiętym rogiem, nieodklejoną karteczką zakrywającą ważną informację, nie ma innego wyjścia niż ponowne jej zeskanowanie. W takim przypadku, zazwyczaj trzeba zeskanować cały dokument zawierający „wadliwą” stronę. Opcja Point-and-Click sprawia, iż ten proces jest maksymalnie uproszczony i nie wymaga powtórnego skanowania całego wsadu. Wystarczy powtórnie zeskanować błędną stronę/kartkę oraz wskazać, w którym miejscu już ma znaleźć się poprawiony dokument.

Elastyczna separacja dokumentów

Kofax Express potrafi automatycznie oddzielać grupy kartek tworzące jeden dokument, pozwalając skanować wiele dokumentów w jednym wsadzie. Można maksymalnie wypełnić dokumentami podajnik skanera, a program Kofax Express automatycznie podzieli cały wsad na konkretne dokumenty na podstawie kartki separującej, obustronnie niezadrukowanej białej kartki lub kodu kreskowego.

Przetwarzanie po skanowaniu z funkcją korekcji VRS

W przypadku gdy aplikacja rozpozna stronę o zbyt słabej jakości, której nie może przekształcić w czytelny obraz, nie zatrzymuje się i nie czeka na interwencję operatora: funkcja korekcji VRS zachowuje maksymalną ilość informacji o zeskanowanym obrazie, oznacza taką stronę dla późniejszej kontroli i ewentualnej ręcznej korekcji ustawień dla otrzymania właściwej jakości. Dzięki temu, czasochłonne operacje odszukiwania kartki w dokumencie i ponowne „doskanowanie” tej strony nie jest konieczne.

Historia Undo

Niemalże każdy użytkownik wykorzystuje funkcję „Cofnij” (Undo) w różnych programach czy aplikacjach biurowych. W Kofax Express wszelkie operacje są zapisywane w historii zmian i są na tyle dokładnie opisane, aby podjęcie decyzji, do którego kroku należy się cofnąć, odbyło się bez większych komplikacji.

Optymalizacja pod kątem wysokiej wydajności

Kofax Express został zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępne zasoby sprzętowe. Wysoka efektywność funkcji skanowania i przetwarzania obrazów w tym samym czasie została osiągnięta m.in. poprzez optymalizację kodu programu pod kątem wielordzeniowych procesorów.

Licencjonowanie

Dostępnych jest sześć poziomów licencji w zależności od modelu skanera:

 • Kofax Express Desktop
 • Kofax Express Workgroup
 • Kofax Express Production Low-Volume
 • Kofax Express Production Mid-Volume
 • Kofax Express Production High-Volume
 • Kofax Express Production Super High-Volume
W skład aplikacji wchodzą:
 • moduł skanowania, który wykorzystuje skaner do maksimum jego możliwości;
 • moduł polepszania jakości skanowania;
 • moduł indeksowania, który może zapisywać dokumenty z nazwami zawartymi w kodach kreskowych, jak również w oparciu o przetwarzanie tekstu: Kofax Express 3.2 wykorzystuje do indeksowania technologię OCR
Wybrane cechy oprogramowania:
 • intuicyjny i przyjazny interfejs,
 • możliwość poprawy jakości po zeskanowaniu,
 • odczyt kodów kreskowych 1D/2D,
 • możliwość przetwarzania dokumentów zeskanowanych w przeszłości - import z folderu,
 • tworzenie przeszukiwanych PDFów,
 • efektywne mechanizmy kompresji,
 • wiele możliwości eksportu,
 • pełna integracja przy wykorzystaniu SDK,
 • ulepszenie indeksowania w oparciu o skrypty walidacyjne i informacje pobierane z baz danych.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl