Facebook

Producenci
Promocje
Laptop ASUS L410MA N4020 4GB 256GB SSD W10H 14" (L410MA-EK463T)
Laptop ASUS L410MA N4020 4GB 256GB SSD W10H 14" (L410MA-EK463T)
1 499,00 zł 1 299,00 zł 1 218,70 zł 1 056,10 zł
szt.
Skaner EPSON WorkForce DS-30000
Skaner EPSON WorkForce DS-30000
9 999,00 zł 6 999,00 zł 8 129,27 zł 5 690,24 zł
szt.
Laptop ASUS E410MA Intel Silver N5030 4GB 128GB SSD W10H w trybie S
Laptop ASUS E410MA Intel Silver N5030 4GB 128GB SSD W10H w trybie S
1 449,00 zł 1 249,00 zł 1 178,05 zł 1 015,45 zł
szt.
Laptop ASUS ExpertBook P2451FB i5-10210U 8GB 256GB SSD W10P (P2451FB-EB0018R)
Laptop ASUS ExpertBook P2451FB i5-10210U 8GB 256GB SSD W10P (P2451FB-EB0018R)
3 299,00 zł 2 799,00 zł 2 682,11 zł 2 275,61 zł
szt.
Laptop ASUS ExpertBook P2451FB i7-10510U 8GB 256GB SSD W10P (P2451FB-EB0019R)
Laptop ASUS ExpertBook P2451FB i7-10510U 8GB 256GB SSD W10P (P2451FB-EB0019R)
3 750,00 zł 3 399,00 zł 3 048,78 zł 2 763,41 zł
szt.
Monitor Curved 34" SAMSUNG LC34J791WTRXEN
Monitor Curved 34" SAMSUNG LC34J791WTRXEN
2 749,00 zł 2 599,00 zł 2 234,96 zł 2 113,01 zł
szt.

Przełącznik TP-LINK TL-SG1210P 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 439,00 zł 439.00
Cena netto: 356,91 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-LINK
Kod produktu: TL-SG1210P

Opis

Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+

Wytrzymała obudowa, porty RJ45 do przewodów ekranowanych i możliwość montażu na blacie sprawiają, że urządzenie spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Ponadto bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę urządzenia.

Cechy

  • 9 portów 10/100/1000Mb/s RJ45, 1 gigabitowy port SFP
  • 8 portów PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
  • Współpraca z urządzeniami zasilanymi PoE, zgodnymi ze standardem IEEE 802.3af/at umożliwia rozbudowę sieci domowej i biurowej
  • Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny ruch danych bez późnień
  • Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 63 W dla wszystkich portów PoE
  • Łatwość obsługi bez potrzeby konfiguracji i instalacji

 

Funkcje ogólne
Porty
8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s PoE+
1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s
1 gigabitowy slot SFP
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy
Tak
Zabezpieczenia fizyczne
Tak
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC / 1,31 A)
Zapasowe pasmo transmisji
20 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45)
Standard: zgodność ze standardami 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port 1- Port 8
Łączna moc zasilania PoE: 63 W
Tablica adresów MAC
4K
Wymiary (S x G x W)
209 × 126 × 26 mm
Maks. zużycie energii
7,11 W (220 V/50 Hz, brak podłączonego urządzenia PoE)
78,13 W (220 V/50 Hz, z podłączonym urządzeniem PoE o mocy 63 W)
Ilość generowanego ciepła
24,25 BTU/h (brak podłączonego urządzenia PoE)
266,42 BTU/h (podłączone urządzenie PoE o mocy 63 W)
Funkcje zaawansowane
Współpraca z urządzeniami PoE zgodnymi ze standardami IEEE 802.3af/at
Kontrola przepływu IEEE802.3x
Funkcja QoS 802.1p/DSCP
IGMP Snooping
Metoda transmisji
Store-And-Forward
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
TL-SG1008P, Zasilacz, Instrukcja instalacji
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl