Projekcja laserowa

Projekcja laserowa i 3LCD – przed nami świetlana przyszłość

Projekcja laserowa  gwarantująca 20.000 godzin nieprzerwanej eksploatacji oraz jasne kolory i głębokie czernie to przyszłość technologii projekcji. Najnowszy asortyment projektorów laserowych od Epsona dowodzi, że ta technologia jest w stanie nie tylko zapewnić olśniewające efekty wizualne, ale też znacząco zmniejszyć koszty utrzymania urządzenia. Projektory łączące technologię 3LCD ze światłem laserowym nie wymagają prawie żadnej konserwacji.

 Znalezione obrazy dla zapytania Projekcja laserowa epson

Technologia laserowa od Epsona wykorzystuje laserbank z wieloma diodami, zapewniający jasność do 25.000 lumenów. W przypadku mało prawdopodobnej awarii jednej z diod może ona być wymieniona bez konieczności wyłączania projektora. Oznacza to, że źródło światła na pewno nie zawiedzie użytkowników podczas kluczowych prezentacji.

 

Epson wzbogacił technologię laserową w nieorganiczne koło fosforowe, które zmienia światło niebieskie w żółte. Tak jak nieorganiczne panele LCD, koło jest bardzo lekkie i odporne na promieniowanie UV oraz wysokie temperatury. Laserowa technologia projekcji jest wszechstronna i stanowi wartość dodaną w przypadku każdego zastosowania, od zewnętrznej projekcji kinowej w jasnym otoczeniu, przez projekcje w salach konferencyjnych, po te na użytek domowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl