Technologia z lamusa ?

Drukarki igłowe, czy są jeszcze potrzebne ? 

Drukarki igłowe kilka lat temu uznawane były za rozwiązanie archaiczne i nieprzystosowane do otaczającej nas rzeczywistości, mimo tego, że można było je jeszcze spotkać jako narzędzie pracy w popularnych sieciach handlowych. Teraz widok albo dźwięk pracy drukarki igłowej to nie lada zaskoczenie. Nie mniej jednak wciąż są używane i poszukiwane. Dlaczego technologia hałaśliwa ze słabą jakością wydruku wciąż jest potrzebna ?

czytaj całość »
Efektywne rozwiązanie druku w firmie

Efektywne rozwiązanie druku w firmie 

 

Wielokrotnie w naszych publikacjach podkreślamy, że planując zakup urządzenia drukującego do firmy jest kilka kluczowych kwestii na które musimy zwrócić uwagę.
Z doświadczenia wiemy, że dla użytkowników ważne są parametry takie jak: jakość druku, szybkość, funkcjonalność i koszt materiałów eksploatacyjnych. 
Zwracamy również uwagę na czas bezobsługowej i bezawaryjnej pracy, dostępność serwisu oraz co raz częściej niskie zużycie energii.
W większych organizacjach ważna jest możliwość zarządzania flotą urządzeń, uprawnieniami użytkowników oraz funkcje digitalizacji dokumentów i zarządzania skanami.

czytaj całość »
Atuty RIPS: Jakość, TCO, bezobsługowość i… ekologia!

Jakość, TCO, bezobsługowość i… ekologia!

Często kiedy rozmawiamy z Klientami zdarza nam się usłyszeć, że do zastosowań biznesowych najlepszy jest laser, a atramentówki są dobre dla rozwiązań domowych.
Trudno w takiej sytuacji wprost powiedzieć rozmówcy, że jego poglądy były jak  najbardziej prawdziwe... 15 lat temu.
Przecież świat idzie do przodu i nowe technologie w tym głowica Precision Core, drukująca atramentowo bez podgrzewania tuszu pozwoliła na stworzenie bardzo wydajnych urządzeń, takich jak seria Epson WorkForce Pro RIPS.
W takiej sytuacji warto opierać się na konkretach, jakie ? Sprawdźcie sami...

czytaj całość »
Bezpieczeństwo danych a brak wsparcia dla Windows 7

Bezpieczeństwo danych a brak wsparcia dla Windows 7

Pewnie większość z Was już słyszała informację, że od dnia 14 stycznia 2020 Windows 7 nie będzie otrzymywał wsparcia ze strony producenta.
Jeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych w Polsce nie otrzyma kolejnych aktualizacji, wsparcia technicznego oraz nowych sterowników.
Jakie będą tego konsekwencje dla każdego użytkownika ?

czytaj całość »
Bezprzewodowe drukarki serii "T" firmy Epson

Bezprzewodowe drukarki serii T firmy Epson

Nowe drukarki zaprojektowano z myślą o naukowcach, inżynierach, projektantach i architektach, szukając optymalnego połączenia kompaktowej budowy i  doskonałej jakości i niezawodności druku.  Drukowanie planów, rysunków kreślarskich, oznaczeń, czy plakatów szkolnych – nowe modele spełnią oczekiwania profesjonalistów z różnych dziedzin, od architektury, poprzez inżynierię, projektowanie CAD i GIS, edukację, czy biznes, skończywszy na małych i domowych biurach.

czytaj całość »
EPSON EcoTank mono vs laser mono

Monochromatyczny druk, mimo ofensywy sprzętu pracującego w kolorze ma swoje stałe grono klientów, ze szczególnym uwzględnieniem małego i średniego biznesu. Nie jest to jednak nic dziwnego, bo „czarno-białe” urządzenia oferują dużo niższy próg wejścia, przy zachowaniu maksymalnie niskich kosztów. EcoTanki mono od Epsona to nowości, które dają dodatkowe korzyści. Czego jeszcze możemy się po nich spodziewać?

czytaj całość »
Drukarki laserowe HP Neverstop

Zminimalizuj liczbę przestojów w pracy dzięki najnowszej rewolucyjnej technologii HP.

Jeżeli dużo drukujesz i często zdarza się, że nagle kończy się toner, nowa drukarka laserowa HP Neverstop jest tym, czego potrzebujesz. Zastosowano w niej nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia wydajniejszą i efektywniejszą pracę z jednoczesną redukcją kosztów.

czytaj całość »
Projekcja laserowa

Projekcja laserowa i 3LCD – przed nami świetlana przyszłość

Projekcja laserowa  gwarantująca 20.000 godzin nieprzerwanej eksploatacji oraz jasne kolory i głębokie czernie to przyszłość technologii projekcji. Najnowszy asortyment projektorów laserowych od Epsona dowodzi, że ta technologia jest w stanie nie tylko zapewnić olśniewające efekty wizualne, ale też znacząco zmniejszyć koszty utrzymania urządzenia. Projektory łączące technologię 3LCD ze światłem laserowym nie wymagają prawie żadnej konserwacji.

czytaj całość »
HP Ekologicznie

HP zwiększa wysiłki na rzecz ograniczenia ilości plastiku w oceanach

HP inwestuje 2 miliony USD w budowę nowej linii mycia butelek plastikowych na Haiti, co umożliwi firmie lokalną produkcję czystszego, lepszego jakościowo plastiku pochodzącego z recyklingu, który następnie zostanie wykorzystany w produktach HP.

czytaj całość »
SurePress L-6534VW

Nowa drukarka SurePress L-6534VW firmy Epson

Prasa cyfrowa do etykiet SurePress L-6534VW drukuje z szybkością do 50 metrów na minutę, jednocześnie zapewniając wyższą wydajność przy zwiększonej niezawodności i użyteczności. Nowe, przystępne cenowo atramenty UV SurePress są zgodne z wymogami europejskiego rozporządzenia ramowego (WE) nr 1935/2004 dotyczącego materiałów mających kontakt z żywnością (FCM). Prasa do etykiet wyposażona została w głowice drukujące PrecisionCore®, które umiejscowione zostały wokół głównego bębna drukującego, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu i precyzyjne odwzorowanie kolorów.

czytaj całość »
Atrament Ultrachrome HD – nowa generacja atramentu pigmentowego

Atrament Ultrachrome HD – nowa generacja atramentu pigmentowego

 

Drukowanie obrazów w profesjonalnej jakości nigdy nie było łatwiejsze.
Z najnowszej generacji atramentem pigmentowym marki Epson poważni entuzjaści i profesjonalni fotografowie mogą drukować obrazy tak szczegółowe, jak to tylko możliwe. Atrament Ultrachrome HD od Epsona został udoskonalony na potrzeby reprodukcji jeszcze żywszych obrazów

czytaj całość »
Nowe ekonomiczne urządzenia 4 w 1 w rodzinie Epson

Nowe ekonomiczne urządzenia 4 w 1 w rodzinie produktów do użytku domowego: seria EcoTank M31xx

Nowa rodzina drukarek EcoTank M31xx zapewnia wygodną, szybszą i bezproblemową pracę. Drukarki EcoTank M3140, M3170 i M3180 wyposażone są w system stałego zasilania w atrament 4 w 1 dostarczane są z zapasem atramentu wystarczającym do wydrukowania 11,000 stron', a trzyletnia gwarancja i praktyczna bezobsługowość zapewnią spokój i wygodę użytkowania.

czytaj całość »
Dwa nowe kompaktowe skanery dokumentów

Dwa nowe, bardzo wydajne kompaktowe skanery dokumentów

Epson wprowadza na rynek najszybsze skanery z podajnikami, WorkForce DS-970 i DS-870. To wysoce niezawodne urządzenia przeznaczone dla wymagających, działających pod presją czasu środowisk pracy, takich jak służba zdrowia, sądownictwo czy instytucje finansowe.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl